Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 09:11
Corsa B 1,2 City 95` Podświetlenie prędkościomierza
Autor Wiadomość
 Andrew525
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Lipiec 2009, 18:13   Corsa B 1,2 City 95` Podświetlenie prędkościomierza

Witam kupiłem 2 dni temu Corse B 1,2 City 95` rocznik, i nie wiem czy mam podświetlenie prędkościomierza czy też go nie mam, jak to można sprawdzić ? może coś sie zepsuło ? albo w tej wersji nie było ?
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Lipiec 2009, 18:20   

Na pewno masz podświetlenie. To musi być. Wpisz sobie w Szukajce na forum słowo: „podświetlenie” i poczytaj tematy – tam są opisane problemy, również związane z brakiem podświetlenia i na pewno znajdziesz tam pomoc.

A tak w ogóle to żeby nie było że jestem zły bo dałem Ci warna za miejscowość, zacznij od przekręcenia pokrętła pod włącznikiem świateł, jak podświetlenie sie nagle magicznie pojawi to ok :P a jak nie to czeka Cie rozebranie deski (instrukcje znajdziesz na forum) i sprawdzenie żarówek. I na przyszłość używaj najpierw SZUKAJ a potem dopiero zakładaj temat.
Ostatnio zmieniony przez Finos 25 Lipiec 2009, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 Andrew525
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Lipiec 2009, 20:24   

Ok, sprawdzę, jeszcze szybkie pytanko jak włączam światłą pozycyjne lub mijania zmniejsza się podświetlenie radia to jest normalne ?
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Lipiec 2009, 20:32   

Jaki masz radio? Seryjne Opla - to może mieć taka opcje by nie razić w nocy.
 
     
 Andrew525
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Lipiec 2009, 20:42   

Tak seryjne opla ale chodzi mi dokładnie o to

http://zdjecia.autogielda...56262301706.jpg

i o to

http://a.swistak.pl/002/542/2542717_400.jpg
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Lipiec 2009, 20:45   

To tak - będzie delikatnie przygasać po włączeniu świateł. Ale wszystko zależy tez od położenia tego pokrętła o którym pisałem wyżej, służy ono do regulacji natężenia podświetlenia.
 
     
 Jasioracek



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 118
Skąd: Racibórz
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 12 Sierpień 2009, 11:58   

No sPr sobie czy nie masz spalonych żarówek z podświetlacza. a reakcja ,że osłabia sie swiatło w radiu to normalna:)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Wyposażenie wnętrza » Corsa B 1,2 City 95` Podświetlenie prędkościomierza
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.