Przesunięty przez: Kaszubski
19 Marzec 2016, 12:39
Schemat umieszczenia intercoolera w corsie 1.5TD
Autor Wiadomość
 Kurak111


Informacje
malopolskie

Wiek: 34
Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 23
Skąd: Kraków
  Wysłany: 28 Lipiec 2009, 15:24   Schemat umieszczenia intercoolera w corsie 1.5TD

Witam wszystkich klubowiczów,
Wraz z kupnem samochodu przychodzi chęć dokonania pewnych zmian, by był szybszy mocniejszy.
Dlatego też zamierzam przeprowadzić malutkie zmiany w mojej corsie 1.5TD znalazłem pdf-a w którym to jest wyjaśnione jak dokonać pewnych zmian w pompie ----->
http://www.corsaclub.pl/d...uning_15_TD.pdf
Chcąc jeszcze nieco wzmocnić silnik chcę zamontować do niego intercooler. Czy ma ktoś jakieś linki, pliki, które zawierają informacje o sposobie i miejscu zamieszczenia takiego intercoolera???
 
 
     
 maciu1922


Informacje
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 66
Skąd: Skoki
Wysłany: 30 Lipiec 2009, 15:51   

Generalnie ciężko coś poszukać w sieci. Kiedyś szukałem tematu o podniesieniu mocy w silniku isuzu 1.5TD i 1.7TD, bo to jest niemal ten sam silnik. Najlepszy temat o podniesieniu mocy to znajdziesz tu http://forum.astratuningt...6826&start=465. Na przykładzie astry można się wiele dowiedzieć, ale nie jak wsadzić IC do corsy;/ bo tu jest troszeczkę mało miejsca, lecz dla chcącego nic trudnego.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Tuning optyczny i mechaniczny » Schemat umieszczenia intercoolera w corsie 1.5TD
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.