[ Wasze Projekty] Wlepki na nasze Corsiny
Autor Wiadomość
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Maj 2009, 09:44   [ Wasze Projekty] Wlepki na nasze Corsiny

Eloha koleżanki i koledzy :) Tak sobie niedawno rozmawiałam z naszym Prezesem i tak się zastanawiałam (tak czasem mi się to zdarza :P) czy ma sens robienia takich samych wlepek na blachę jakie mamy już na naszych szybach bocznych. Może warto by było je trochę zmienić? ja niestety nie potrafię zaprojektować moich skromnych pomysłów w programie graficznym, więc ewentualnie licze na Waszą pomoc ;) Może wlepki na blachę trochę "rozciągnąć" żeby były w formie prostokąta (mam wrażenie że ładniej by wyglądały pod lusterkami) ogólnie kolory dobrane w naszym logo bardzo mi się podobają, ale może dla ciemnych aut warto by było zrobić coś w jaśniejszym kolorze a na jasne w ciemnym. Wiem, że to wprowadza dodatkowe zamieszanie, ale wątpię, aby na tym forum wystąpiłby problem, z którym West nie byłby w stanie sobie poradzić :hyhy: Myślałam też o wlepkach z samym adresem strony i ewentualnie - pod spodem lub nad - nazwę grupy - np. w moim przypadku ŚLĄSK TEAM. To też jest dodatkowy kłopot, bo dla każdej grupy trzeba zamówić osobno, ale myślę, że warto. Mam wrażenie, że byłoby "oryginalniej". Jednym słowem...wydaje mi się, że nie ma sensu wozić na aucie 4 identycznych wlepek...wiem, że Westa nie urażę, bo jak wspomniał "nigdy nikogo nie potępi za pomysły" zatem nie mam strachu :rotfl: co o tym sądzicie?
 
     
 Kara



Informacje
malopolskie

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 96
Skąd: Skawina k/Krk
Wysłany: 30 Maj 2009, 10:39   

Dżola popieram Twoje zdanie, wlepka z adresem stronki pod lusterkiem fajnie by się prezentowała :)
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30 Maj 2009, 10:47   

Dżola napisał/a:
Myślałam też o wlepkach z samym adresem strony i ewentualnie - pod spodem lub nad - nazwę grupy - np. w moim przypadku ŚLĄSK TEAM. To też jest dodatkowy kłopot, bo dla każdej grupy trzeba zamówić osobno, ale myślę, że warto. Mam wrażenie, że byłoby "oryginalniej".

Ja widzę, że jedynym rozwiązaniem byłoby wykonanie naklejek na folii transportowej, w dwóch kolorach - czarne lub białe. A każda grupa może sobie samodzielnie zamówić sam napis (np. 3City Team) i dokleić pod naklejką.
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 30 Maj 2009, 10:50   
   Moje auto: Opel Astra G


PiotrK65 napisał/a:
Ja widzę, że jedynym rozwiązaniem byłoby wykonanie naklejek na folii transportowej, w dwóch kolorach - czarne lub białe. A każda grupa może sobie samodzielnie zamówić sam napis (np. 3City Team) i dokleić pod naklejką.


Nie wiem czy chodzi o to samo, bo nie znam się na terminologii, ale ja myślałem o jakiś naklejkach w stylu czarna/jasna obwódka a środek przezroczysty, czyli pod kolor nadwozia każdy będzie miał ;)

Ale ogólnie, Dżola bardzo trafiony pomysł!! :D
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 30 Maj 2009, 11:22   
   Moje auto: ASTRA G


heh a w czwratek o tym pisałem na gg z Finosem. Bo spodobało mnie się logo z dopiskiem Grupa Sudety Zachodnie i szkic gór. Pomysł jak najbardziej w dechę!!!! Ważne żeby projekt był prosty i czytelny na folii transportowej. Moim zdaniem pomysł Luka jest najlepszy i najtańszy.

oto projekt autorstwa Finosa
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30 Maj 2009, 13:24   

lukbud napisał/a:
Nie wiem czy chodzi o to samo, bo nie znam się na terminologii, ale ja myślałem o jakiś naklejkach w stylu czarna/jasna obwódka a środek przezroczysty, czyli pod kolor nadwozia każdy będzie miał ;)


Lukbud czy chodziło Ci o coś mniej więcej takiego ? Tylko nie wiem jak to technicznie by wyglądało bo ta obramówka tekstu przy szerokości wlepy 15 cm, wychodzi bardzo cienka... Chyba, żeby tekst zrobić pełny - bez obramówki.
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 30 Maj 2009, 13:38   
   Moje auto: Opel Astra G


Masz racje, obramówka może być mało widoczna.
To może tak jak piszesz. Literki pełne (czarne lub jasne) a przestrzeń między nimi przezroczysta, żeby był kontrast z lakierem naszych pojazdów ;)

Nie wiem jaki tu przykład podać, ale na myśl przychodzi mi naklejka w stylu wykonania "ossseeffceee". Kto z nas miał to na aucie to może napisać dokładniej jak to wygląda, bo ja tylko miałem okazję na to spojrzeć podczas zlotu :P
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30 Maj 2009, 13:40   

lukbud napisał/a:
Nie wiem jaki tu przykład podać, ale na myśl przychodzi mi naklejka w stylu wykonania "ossseeffceee". Kto z nas miał to na aucie to może napisać dokładniej jak to wygląda, bo ja tylko miałem okazję na to spojrzeć podczas zlotu :P


To jest właśnie "folia transportowa" Tak jak mój awatar na tylnej klapie... pamiętasz ?
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 30 Maj 2009, 13:43   
   Moje auto: Opel Astra G


nooo coś takiego :) Napisałem wyżej, że nie znam się za bardzo na terminologii. Ale cieszę się, że się zrozumieliśmy :rotfl: Git- malina :)
Dobra koniec tego Off topu :)
 
 
     
 Norek



Informacje
podkarpackie

LPG: Nie
Wiek: 33
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 30 Maj 2009, 14:16   

witam

dwa proste projekty od siebie ;) może się komuś spodobają :P





jutro postaram się coś lepszego zdziałać :hyhy:
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30 Maj 2009, 18:57   

czyli można wykombinować coś w tym stylu w kolorze czarnym lub białym

a w wolne miejsce każdy może sobie indywidualnie zamówić naklejkę z nazwą grupy lub nickiem
 
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Maj 2009, 19:06   

Norek drugi projekt nawet mi się podoba :P

Piotrze! Twój projekt też jest niezły i w sumie pod adresem strony jest miejsce na dodanie nazwy grupy! Sprytnie :rotfl: jednym słowem świetnie zrozumieliście moją koncepcję!!!
 
     
 chemas86
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Maj 2009, 20:13   

Potwierdzam dzieło Piotrka! Świetna sprawa! Ja nic nie daje bo niema co już zmieniać. Koncepcja Piotra jest jak najbardziej trafiona. A jest wersja chromowana? Ładnie by się prezentowała na czarnym aucie :)
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30 Maj 2009, 20:18   

chemas86 napisał/a:
A jest wersja chromowana? Ładnie by się prezentowała na czarnym aucie

To tylko luźna gadka... Zobaczymy jaka będzie realizacja.
 
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Maj 2009, 21:43   

PiotrK65 napisał/a:
To tylko luźna gadka...
ta luźna gadka ma coraz większy sens i nabiera kształtów :D

chemas86 napisał/a:
A jest wersja chromowana?
aaaa chcę wlepkę zaprojektowaną przez Piotra z napisem śląsk team w wersji chromowanej hehehe chcę chccccęęęęęęęęęęę :rotfl: a nawet dwie :hurra:
 
     
 Fotokaczmarek
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 31 Maj 2009, 15:24   

No dobra wlepki wlepkami a co z ramkami pod Tablice ? moze by i tutaj coś podziałał :)
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 31 Maj 2009, 17:03   
   Moje auto: Porshe 911


Fotokaczmarek napisał/a:
No dobra wlepki wlepkami a co z ramkami pod Tablice ? moze by i tutaj coś podziałał :)


Kondzio! ramki niebawem czekamy na realizację przez Piotra
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 17 Lipiec 2009, 16:19   

ja proponuje takie wlepy na tylne boczne szyby o wymiarach około 3cm wysokości , 12cm długości :

 
     
 Malcia



Informacje
malopolskie

Wiek: 36
Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 14
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 18 Lipiec 2009, 14:13   

To ja chcę tylko 2 wlepki z nickiem Malcia oczywiście :)
Proszę , i już ;]
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 19 Lipiec 2009, 10:04   

A to powiem Ci że są naklejki na ramiki pod tablice i być może uda Ci się namówić PiotrK65 żeby i dla Ciebie zrobił takie coś tylko że pewnie wiąże się to z jakimiś tam kosztami
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Witamy w klubie! » Klubowe wiadomości » Gadżety klubowe » [ Wasze Projekty] Wlepki na nasze Corsiny
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.