Przesunięty przez: Kaszubski
15 Lipiec 2016, 13:51
Przegub wew / Półoś lewa krótka / gdzie kupić / CORSA C
Autor Wiadomość
 tomaszbryja
[Usunięty]

Informacje
  Wysłany: 2 Lipiec 2009, 10:35   Przegub wew / Półoś lewa krótka / gdzie kupić / CORSA C

Witam,

poszukuję przegubu wewnętrznego od strony skrzyni lub całej półosi lewej (krótkiej), do Corsy C silnik 1.2 benzyna bez ABS'u.
Wymieniłem już przeguby zewnętrzne ale nadal mam drgania całej karoserii przy przyspieszaniu - mechanik wydal wyrok - przegub wewnętrzny !

I tutaj zaczynają się schody - ciężko jest takowy przegub wewnętrzny dostać. Z przegubami zewnętrznymi nie ma problemu. Zazwyczaj można kupić cala półoś z dwoma przegubami ale oryginał kosztuje grubo ponad 1300zl, zamienniki półosi do tego modelu robią firmy Metelli, Spidan, General Ricambi ale tez ciężko je dostać.

Nie chce jednak kupować używanej półosi albo przegubu - jakoś nie mam zaufania.
Tutaj chciałbym Was prosić o pomoc:

- Czy znacie w Warszawie lub okolicach jakiegoś mechanika który regeneruje połosie z przegubami?
- Czy znacie jakiś sklep w którym można kupić w rozsądnej cenie połoś albo sam przegub (budżet jaki na to mam to 400zl)?

Dla ułatwienia dodam ze obdzwoniłem kilkadziesiąt sklepów i zazwyczaj słyszę ze do tego akurat silnika nie maja.... Inter Cars - ma półosie SPIDAN ale cena prawie 900zl...

Będę wdzięczny za pomoc - szukam już 3 tygodnie i powoli od drgań samochód mi się rozkręca na części pierwsze :)
Ostatnio zmieniony przez tomaszbryja 2 Lipiec 2009, 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 Fahoo
Master of diagrams



Informacje
Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 246
Skąd: Białystok
Wysłany: 17 Lipiec 2009, 06:45   

Na allegro widziałem swego czasu pare cosiarek stuknietych w tył, więc uratuje cię tylko używka.Trzeba szukac młodej CC. Nie ma innej rady.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Silnik i osprzęt » Przegub wew / Półoś lewa krótka / gdzie kupić / CORSA C
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.