kolejny bezzsensowny OT na temat oseefce
Autor Wiadomość
 montana1985
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Maj 2009, 01:26   

Nie wiem jaki sens ma to forum i ten klub.. skoro corsaclub.pl dziala od okolo 7 lat. My zorganizowalismy spot Cors w Bialymstoku, ktory sie juz odbyl. Wiec zamiast zrobic jedno wielkie forum, robia sie jakies glupie podzialy na ludzi z klubcorsa.pl i corsaclub.pl. I co, beda sie odbywaly 2rózne spoty tego samego modelu samochodu ? Niemniej jednak, zapraszam do naszego wątku =>


/////////
jesteś bezczelnym analfabetom! nie wykasuje Twojego postu ponieważ nie jesteśmy tacy jak OCFC! Masz przeczytaj korze jeden dlaczego istnieje FKC! http://www.klubcorsa.pl/t...c-vt1555,10.htm - nie ma tu tyle bałwanów zagorzałych jak w społeczeństwie Polsko Amerykańskim czyli w OCFC Clubbb ( czytaj KLOOOB lub P na końcu)

Widzisz ile błędów wynosisz ze swojego oce sefce?

2 pkt na zachętę!

WEST
Ostatnio zmieniony przez west 22 Maj 2009, 06:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 22 Maj 2009, 05:36   
   Moje auto: ASTRA G


montana1985 napisał/a:
Nie wiem jaki sens ma to forum i ten klub.. skoro corsaclub.pl dziala od okolo 7 lat. My zorganizowalismy spot Cors w Bialymstoku, ktory sie juz odbyl. Wiec zamiast zrobic jedno wielkie forum, robia sie jakies glupie podzialy na ludzi z klubcorsa.pl i corsaclub.pl. I co, beda sie odbywaly 2rózne spoty tego samego modelu samochodu ? Niemniej jednak, zapraszam do naszego wątku


błahhhhaaaaaaaaaaaaaaahaha ale sie ubawiłem :rotfl: a ja widzę sens żeby istniało To forum i Ten klub.
Ostatnio zmieniony przez west 22 Maj 2009, 06:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 montana1985
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Maj 2009, 12:23   

Po pierwsze nie byki, a brak polskich znakow :) zapomniales jeszcze zrobic "mark" slowa "wiec", to tez napisalem bez ę. widze pierwszy minus waszego klubu, u nas nikt na nikogo nie krzyczy za styl pisania ;) Kazdy pisze jak mu wygodnie :) Po drugie w OCFC, sa rozni ludzie. Jedni sa bardzo fajni inni markotni. Generalnie jednak to fajny klub i nie wiem skad taka opinia. Moze chcieliscie sie wykazac wiedza, ktorej nie mieliscie i zjechal was ktos madrzejszy ? A moze jestescie grupa outside'rów, która chce pokać że jest lepsza, bo nie ma odwagi spotkac sie z resztą. Dziwni z was ludzie. A banujcie sobie i mnie ostrzegajcie, malo mnie to boli. Napisalem tutaj z ciekawosci, bo dla mnie robienie drugiego klubu tego samego modelu samochodu, w ktorym przeciez tez beda rozni ludzie, ma zerowy sens. Polacy to naprawde porabany narod, skoro nawet w kwestii klubu sa podzialy. A i jeszcze jedno Klub pochodzi od Club, jak wiele polskich wyrazow zaczerpnietych zza granicy, wiec po co sie tak goraczkujecie, skoro jezdzicie samochodem z kraju, ktory od kilkuset lat niszczy nam zycie, haha , wielcy Polacy ;p Widze ze macie poczucie humoru :D Mimo wszystko pozdrawiam was, moze kiedys bedzie okazja zorganizowac cos wspolnego ;)
Ostatnio zmieniony przez montana1985 22 Maj 2009, 13:08, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
 mirov1982


Informacje
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 0
Skąd: Białystok/Warszawa
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 22 Maj 2009, 12:26   

Siemka!! Witam wszystkich klubowiczów i klubowiczki :)
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 22 Maj 2009, 13:31   
   Moje auto: ASTRA G


Normalnie to nie warto odpisywać na tego typu posty ale dla Ciebie montana1985 zrobię wyjątek.
Po pierwsze wypada najpierw się przywitać a nie wpadać jak do obory wyważając drzwi z kopniaka.
Brak Ci zwykłej kultury??? Pisząc na jakimś forum warto zastosować się do regulaminu - poprawne pisanie.

Cytat:
Kazdy pisze jak mu wygodnie

To fakt da sie to zauważyć jak i w jaki sposób piszecie na tym forum. Osobiście bardzo mi to nie odpowiada.

Cytat:
Po drugie w OCFC, sa rozni ludzie. Jedni sa bardzo fajni inni markotni

Niestety tych gorszych jest więcej lub mają głośniejszy wydźwięk, a pozostali mają "syndrom konia" i tylko przytakują. Dlatego reszta normalnych forumowiczów cierpi.

Cytat:
Moze chcieliscie sie wykazac wiedza, ktorej nie mieliscie i zjechal was ktos madrzejszy ?

Jak narazie to ludziki z ocfc wchodzą Tu i piszą jakieś dziwne treści. Oli został rewelacyjnie potraktowany na tym "cudownym forum". Pokaż mi post napisany przez naszego forumowicza na ocfc, który jest tak obraźliwy i niestosowny jak Wasze?

Cytat:
A moze jestescie grupa outside'rów, która chce pokać że jest lepsza, bo nie ma odwagi spotkac sie z resztą.

Jesteśmy ludźmi którzy nie są sobie wrogami. Powinieneś nadrobić zaległości lub doczytać, bo jesteś chyba mało zorientowany - FKC wychodziło z propozycjami spotkań i zlotu na Kaszubach.

Cytat:
A banujcie sobie i mnie ostrzegajcie, malo mnie to boli.

Gdyby tak było to byś wiecej tu nie pisał.

Cytat:
Napisalem tutaj z ciekawosci, bo dla mnie robienie drugiego klubu tego samego modelu samochodu, w ktorym przeciez tez beda rozni ludzie, ma zerowy sens. Polacy to naprawde porabany narod, skoro nawet w kwestii klubu sa podzialy.

Z ciekawości czy z przekory??? Dla mnie osobiście ma sens istnienie wielu klubów. To wolny kraj i każdy ma prawo wyboru gdzie, z kim i na jaki temat będzie dyskutował itp.

I proszę, nie pisz wiecej na Tym forum jeśli chcesz Nas dalej obrażać i pisać bzdury. :P
 
 
     
 montana1985
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Maj 2009, 13:52   

Zdenerwowal mnie wasz moderator ;) jemu kultury na pewno brakuje, intelektu rowniez, skoro nie umial nic wiecej wymyslic. Mogl kulturalnie odpisac, albo chociaz konstruktywnie przedstawic dlaczego jest drugi klub. Rozumiem, ze idea wspolnego zlotu Cors w Bialymstoku jest mu rowniez nie na reke, skoro wykasowal link do watku na naszym forum, trudno. Wiadomo ze nie chodzilo o reklame, a mozliwosc poznania wlascicieli Cors w Bialym, ktorzy sie spotykają, a ktorych nie znacie, bo nie dzialaja czynnie tutaj (przynajmniej nie wszyscy). Nie wiem dlaczego panuje tutaj taka opinia o OCFC. Jestem tam 1.5 roku i nigdy nie odnioslem takiego wrazenia. Jest kilka osob ktore faktycznie dysponuja duza wiedza i trudno by bylo na sile przekonywac te osoby ze takiej wiedzy nie maja, pewnie to sie kryje pod pojeciem przytakiwania. Bylem naprawde zaskoczony, ze istnieje drugi klub, odebralem to dokladnie tak jak opisalem w postach. Nie mialem pojecia o tym, ze istnieje jakas wojna. Poczatkowo myslalem, ze ktos z niewiedzy zalozyl drugi rownolegly klub, ktory sila rzeczy sie rozwinal i wytworzyl sie sztuczny podzial. Teraz rozumiem, ze nic nie dzialo sie z przypadku, tylko miala miejsce mala rebelia i nie ma co marzyc o wspolnym spocie. Nie musze tutaj pisac, nie naleze do waszego klubu. Nie chce tez na sile kogos przekonywac o wyzszosci jednego klubu nad drugim, dla mnie jeden i drugi jest tak samo wazny, bo zrzesza ludzi, szkoda tylko ze dzieli nas na "my" i "wy" , a nie laczy w "fanów opla corsy w Polsce". Po takim przyjeciu przez waszego moda, trudno bedzie mi uwierzyc w to ze OCFC jest aroganckie a FKC pelne milosci i przyjazni, nawet jesli tak rzeczywiscie jest. Pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony przez montana1985 22 Maj 2009, 15:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
 mirov1982


Informacje
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 0
Skąd: Białystok/Warszawa
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 22 Maj 2009, 13:53   

Ja Was nie rozumiem!!!! Zgadzam się z Montaną, ponieważ OCFC cechuje się wysoką kulturą osobistą użytkowników i usuwanie postów jest jak najbardziej na miejscu. Nie twierdzę, że jest lepszy czy gorszy, bo chyba w tym wszystkim tak na prawdę nie oto chodzi. Łączy Nas jedna piękna sprawa CORSY i powinniśmy być z tego dumni, a nie jak tu kolega napisał powyżej. Pozdrawiam wszystkich i odważnych zapraszam na niedzielny spocik godzina 17:00 lotnisko niedaleko ołtarza. Ludzie więcej KULTURY ;)
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 22 Maj 2009, 14:39   
   Moje auto: Porshe 911


mirov1982 napisał/a:
OCFC cechuje się wysoką kulturą osobistą użytkowników i usuwanie postów jest jak najbardziej na miejscu.


http://www.klubcorsa.pl/t...c-vt1555,10.htm
 
     
 montana1985
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Maj 2009, 15:03   

OCFC to 4000 klubowiczow,a nie klub jednoosobowy...ludzie jak ludzie rozni sie zdarzają. Ten wątek też może byc przykladem jakie nastawienie jest klubu FKC do OCFC.
 
     
 Adzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Maj 2009, 15:10   

mirov1982 napisał/a:
ponieważ OCFC (wulgaryzm ostrzeżenie) się wysoką kulturą osobistą użytkowników

niestety należę do tego forum i wg mnie pisanie sobie od gejów na sb czy w postach nie odzwierciedla kultury osobistej użytkowników tego forum..
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Maj 2009, 22:07   

ostra jatka poszła , szczerze jestem za jednością , ja na samym począdku niemiałem pojęcia o żadnym z klubów wiec dołączyłem do pierwszego który mnie zaprosił ! , FKC jest naprawde przyjaznym forum każdy każdego zna , na OCFC jestem zalogowany ale nie zostałem przyjęty zbyt miło co troszke mnie zraziło , ale były też pozytywne przywitania.

Jak zrobicie jakis spot w okolicach Trójmiasta wpadne napewno byle bym miał wolne :)

Może kiedyś dojdzie do FUZJI klubów , ale chyba tylko wtedy gdy nikt na nikogo nie bedzie jechał !

pozdrawiam
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Maj 2009, 22:23   

Moim zdaniem z takim Panem jak montana1985, nie ma nawet co dyskutować, tacy ludzi nie są warci kolejnych postów na forum. Temat uważam za zamknięty. Jak Ci tu gościu sie nie podoba to po co tu wchodziłeś? Mi sie nie podoba twój klub i tam nie wchodzę! Jasne ze można by robić wiele rzeczy razem, jednak póki co to wasi administratorzy w tym przeszkadzają. Poczytaj sobie link które podali Ci moi koledzy i zobacz kto kogo uważa za konkurencje.

PS. Widać po tym jak jedziesz Polaków, że pewnie kiedyś uciekłeś z Polski i juz zapomniał ze jesteś również Polakiem i udajesz wyższego.
 
     
 francuz90



Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 105
Skąd: Częstochowa\Rędziny
Wysłany: 22 Maj 2009, 22:59   

ale tu burdel !! Masakra jakaś :rotfl:
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 22 Maj 2009, 23:03   

Mamy kilka tematów o OCFC... ale stwierdziłem, że wypowiem się w tym... Naprawdę nie wiem czemu wywiązała się ta "wojna" między dwoma klubami które zrzeszają ludzi którzy zakochani są w swojej Corsie. Chętnie spotkałbym się z ludźmi z OCFC z Trójmiasta, ale chyba nie jest mi to dane i nie wiem co jest tego przyczyną. Już tłumaczę... Gdy propagowałem akcję ulotkową o spotach trójmiejskich wkładałem ulotki za wycieraczki. Wśród autek znalazło się kilka z nalepkami OCFC... pomimo zachęty żaden członek klubu OCFC nie pojawił się na zlocie... Wiem, wiem... wiatr mógł wywiać ulotkę, ktoś mógł ją wyciągnąć... Wszystko jasne, ale te ulotki wędrowały do tych autek po dwa, trzy razy. Tak, że nie mówcie, że nie było próby integracji. A na temat członków klubu FKC nie dam złego słowa powiedzieć. Na pierwszym zlocie w Przesiece było kilka osób, których w życiu na oczy nie widziałem, znaliśmy się tylko z forum... i co ? Uważam, że to wspaniali ludzie, z którymi się dobrze bawiłem i z którymi na pewno nie jedną imprezkę zrobimy. Fajnie by było jakby ludzie z OCFC nie patrząc na opinie swoich adminów (celowo piszę z małej litery) wyrazili chęć spotkania się z nami. (Wiem, że są tam wartościowi ludzie, ale nie wiedzieć czemu nie potrafią przeciwstawić się kilku dyktatorom).
 
 
     
 montana1985
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Maj 2009, 01:40   

Finos napisał/a:
Moim zdaniem z takim Panem jak montana1985, nie ma nawet co dyskutować, tacy ludzi nie są warci kolejnych postów na forum. Temat uważam za zamknięty. Jak Ci tu gościu sie nie podoba to po co tu wchodziłeś? Mi sie nie podoba twój klub i tam nie wchodzę! Jasne ze można by robić wiele rzeczy razem, jednak póki co to wasi administratorzy w tym przeszkadzają. Poczytaj sobie link które podali Ci moi koledzy i zobacz kto kogo uważa za konkurencje.

PS. Widać po tym jak jedziesz Polaków, że pewnie kiedyś uciekłeś z Polski i juz zapomniał ze jesteś również Polakiem i udajesz wyższego.


Z Polski nigdy nie ucieklem, chociaz mialem wiele razy mozliwosc. Na corse zarobilem jednak za granicą, nie w Polsce. Nie jade Polski,smieszy mnie po prostu takie nacjonalistyczne (grzecznie ujmujac) podejscie do zycia. Wysmiewanie sie ze slowa Club. Przeciez to glupota. Wiadomo ile Polska znaczy na swiecie. Gdybysmy byli anglikami, mozna by bylo wysnuc oburzenie za francuskie slowo, ale bez przesady... Wyjasnilem po co tu wszedlem, nie sadzilem ze tak to sie skonczy. Ciesza mnie jednak posty niektorych osob wypowiadajacych sie tutaj. Nie bronie OCFC. Przyznalem ze temat podzialu byl mi obcy. To smutne ze tak to wyglada. Gdybym ja znalazl ulotke FKC za szybą na pewno bym sie zainteresowal. Nie chodzi przeciez o to pod jaka "bandera" dzialamy, a jaki mamy cel...za adminów OCFC odpowiadać rownież nie mogę, nie wiem dlaczego jest takie nastawienie. Niech dwa kluby dzialaja nadal, nikt nie bedzie sobie wchodzil w droge, troche szkoda...ale tak chyba musi byc. Pozdrawiam wszystkich szczerych i usmiechnietych czlonków tego klubu ;) Niedzielny spot jest aktualny, jezeli mielibyscie ochote na spotkanie, serdecznie zapraszamy, nikt nie zamierza dzielic ludzi na "wy jestescie z FKC" "my z OCFC"
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 23 Maj 2009, 07:52   
   Moje auto: Porshe 911


Cytat:
Niedzielny spot jest aktualny, jezeli mielibyscie ochote na spotkanie, serdecznie zapraszamy, nikt nie zamierza dzielic ludzi na "wy jestescie z FKC" "my z OCFC"


no ale jeżeli przeczytałeś temat to widzisz że jednak ta bariera jest zamknięta przez Administratorów OCFC!

myślę że temat został wyczerpany :looka:
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Maj 2009, 10:15   

Do montana1985:

Tak samo jak PiotrK65 i ja starałem się coś zrobić żebyśmy się spotkali , jest u was na forum teamt o spotach pomorskich , wypowiedziałem się tam i zaproponowałem dwa terminy spotów czyli czwartki 21:30 i soboty 15:00 pas startowy , oczywiście odrazu zostałem zje :cenzura: i był koniec tematu , a nie sorki nie koniec koleś od was namawiał mnie żebym przeszedł do OCFC .... yyyyyy .... chyba troche nie na miejscu takie coś
 
     
 pico8
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Maj 2009, 12:44   

A Wy dyskutujcie dalej. Gra nie warta swieczki. OCFC nie chce integracji to nie,nie ma straty zadnej.
Lepiej zajac sie sprawami na FKC i gonic tych co prubuja cos namieszac ;)
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Maj 2009, 14:13   

Ło, ale pojechaliście temat.

Ale jaki to ma sens? Oni są bardziej jak klub Calibry, więc po co się zniżać do ich poziomu? Nie ma co rozmyślać nad tym, że dwa kluby dzielą ludzi, bo tak nie jest. Klubów Mercedesa jest klika. Były dwa duża. Jeden się wykruszył, bo był źle zażądany i większość osób przeszła do tego lepszego. Z Corsą też tak będzie. Prawdziwy klub będzie tam, gdzie będzie kultura, szacunek i porządek! :)

Zatem ten temat jest wg mnie bez sensu. Każdy może sobie wybrać gdzie chce być, z kim się identyfikować. To też pewien przejaw demokracji. :)

PS Widząc jak działa ten drugi klub, ciesze się, że Google.pl skierowało mnie do Was :super:
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Maj 2009, 15:45   

Temat zamykam - moim, skromnym, zdaniem nie ma sensu dalej ciągnąc tej dyskusji.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » kolejny bezzsensowny OT na temat oseefce
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.