Przesunięty przez: Kaszubski
28 Marzec 2016, 15:54
Ile wyciągneliście ze swojej Corsy :?:
Autor Wiadomość
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 24 Marzec 2009, 06:14   
   Moje auto: VW Golf 4


170km/h
 
 
     
 szczurek
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Marzec 2009, 16:11   

140km/h :D może coś leciutko by się jeszcze pobujała :rotfl:
 
     
 Maryjan
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 31 Marzec 2009, 12:34   

Trzydrzwiowa biała corsa 1.2 na niemieckiej autostradzie, na niemieckim superbaifreiu 98 oktan w cztery osoby z prawie 8km górki bujneła się 180km/h. Tyle pokazał licznik ile w tym prawdy - nie wiem na moje oko było jakieś 160 max 170 za to na moją głowe było z 250km/h.
O dziwo całkiem cicho było w środku, Poza tym nikomu nie polecam skręcać przy tej prędkości czy też czego kolwiek kombinować z kierownicą.
 
     
 G0_ZUKI
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 31 Marzec 2009, 17:52   

ja swoją żabą próbowałem ile na każdym biegu wyciągnie... i na trójce miałem 120km/h dalej nie miałem kiedy spróbować... odcinek ja wiem... z 2km. w tym mały zakręt...
Ostatnio zmieniony przez 16 Maj 2009, 08:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 Maryjan
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2 Kwiecień 2009, 07:48   

Jaki ten świat mały rzeczywiście teraz sobie przypomniałem, że na Drezno się jechało... No ale było to pare ładnych lat temu tak więc pamięc powoli kasuje niektóre dane...

Dzieki za przypomnienie. Pozdrawiam
 
     
 Adzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2 Kwiecień 2009, 09:46   

Wczoraj na trasie Wisła- Katowice moja cosiarka pokazała 170 :P
Ścigałam się z clio sport i skodą fabią- panowie jak zauważyli, że ich auteczka zostały wyprzedzone samochodzikiem, który prowadzi kobietka, to o mało co okulary przeciwsłoneczne im z nosa nie spadły :)
 
     
 bado


Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 100
Skąd: Białystok
Wysłany: 11 Kwiecień 2009, 12:21   

jak na razie to swoją corsą leciałem 155km/h ale brat mówił ze 160 wiec muszę go dogonić, nie długo wymienię wszystkie filtry płyny, kable WN i świece wiec może coś się zmieni :D
 
 
     
 MarcinQba
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 6 Maj 2009, 12:02   

Ja swoim żółtkiem jechałem 135km/h Przy pełnym załadunku
2 pasażerów na tylnej kanapie ful bagażnik

Moja laska jechała nim ponoć " 140 i trochę "
Więcej nie dostanie fury :hyhy:
 
     
 2SHAE
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 16 Maj 2009, 09:44   

Panie i Panowie temat został przeczyszczony z powodu OT, który zajmował więcej miejsca niż posty ściśle związane z tematem.


Zachęcam was abyście dalej Corsiakami rozpędzali się - oczywiście zdrowy rozsądek to podstawa - i ujawniali nam swoje V-max :)


Kombiak sprawdzony chyba do końca: 185km/h więcej nie wyciągnie !!!
 
     
 Grzegorz Zając
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 16 Maj 2009, 15:50   

160 km/h czyli moją wersją do odcięcia zapłonu na 5 biegu.
Ostatnio zmieniony przez 16 Maj 2009, 16:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 bado


Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 100
Skąd: Białystok
Wysłany: 17 Maj 2009, 15:32   

powracając do tematu tu jest filmik, który miałem zamieścić.. dla tych którzy chcieli zobaczyć na własne oczy..

http://wyslijto.pl/plik/8nc7rnu80e

i oczywiście od razu mówię,że na co dzień tak nie jeżdżę to było to tylko sprawdzenie auta..pomiar był na LPG na PB nie sprawdzałem..
 
 
     
 lukasi525
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 17 Maj 2009, 17:09   

corsa A- SR silnik 1.3s na gazniku skrzynia 5 MAX 190KM/H
 
     
 2SHAE
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 17 Maj 2009, 19:16   

bado, po pierwsze temat Twojej jazdy i tego ile wyciągniesz miał być już zamknięty, bo powoduje tylko i wyłącznie kłótnie, a jeżeli chcesz już znać jakąś opinie nie zrobisz nikogo w babmbuko i 135 to masz ale na 4 jak już. Idzie to poznać po rozpędzaniu silnika na 1 nie wyciągniesz pod 50 bo 1.2i to opluje Ci się na nim, także temat Twojej rozmowy uważam po raz kolejny za zamknięty jeszcze raz a poleci warn !!!
 
     
 bado


Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 100
Skąd: Białystok
Wysłany: 17 Maj 2009, 19:47   

2SHAE napisał/a:
bado, po pierwsze temat Twojej jazdy i tego ile wyciągniesz miał być już zamknięty, bo powoduje tylko i wyłącznie kłótnie,


No wiesz mówiłem,że będzie filmik więc go dałem. I ja nie widziałem tam żadnej kłótni..

2SHAE napisał/a:
a jeżeli chcesz już znać jakąś opinie nie zrobisz nikogo w babmbuko i 135 to masz ale na 4 jak już. Idzie to poznać po rozpędzaniu silnika na 1 nie wyciągniesz pod 50 bo 1.2i to opluje Ci się na nim, także temat Twojej rozmowy uważam po raz kolejny za zamknięty jeszcze raz a poleci warn !!!


Nikogo nie robię w bambuko. Bo widać,że ruszam z miejsca i słychać każdą zmianę biegu,ale dobra tam ja się nie chce kłócić.. kto chciał to zobaczyć to zobaczy.. I nie mam pojęcia za co miałby być warn,ale to też mniejsza z tym. Tyle na ten temat.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » Ile wyciągneliście ze swojej Corsy :?:
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.