Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 13:45
Szczęki w corsa b
Autor Wiadomość
 wojtas_7


Informacje
podkarpackie

Wiek: 38
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 229
Skąd: Sanok
Wysłany: 24 Luty 2009, 12:18   Szczęki w corsa b

Witam
Dzisiaj chciałem sprawdzić sobie szczęki w corsinie...
odkręcam koło i co?nie wiem jak ściągnąć bęben żeby zobaczyć szczęki
jak mam się niby do nich dostać?co odkręcić?

ogólnie jestem nygusem i piszę babolami! nie używam ę,ż,ć,ś,ć bo jak przeczytam 5 razy to co napisałem to zaczynam kojarzyć słowa! a nawet pełne zdania
Ostatnio zmieniony przez PiotrK65 26 Luty 2009, 00:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
 szpaczek


Informacje
lubelskie

LPG: Tak
Wiek: 36
Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 35
Skąd: Tomaszów Lubelski
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 24 Luty 2009, 12:38   

No więc,musisz teraz odkręcić nakrętkę przykręcona do czopa bębna,no jak już to zrobisz to próbuj ściągnąć bęben jeśli się nie da to bierz młotek i delikatnie stukaj od tyłu w koło bębna wtedy ma zejść,pamiętaj żeby hamulec ręczny był spuszczony bo jak nie to za chini nie ściągniesz tego,ja u siebie z trudem sciągnąłem ale później szlifierką zpiłowałem rant w środku bębna a był już duży i następnym razem ma zejść jak po maśle :ok:
 
 
     
 wojtas_7


Informacje
podkarpackie

Wiek: 38
Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 229
Skąd: Sanok
Wysłany: 24 Luty 2009, 13:12   

a ta nakrętka jest zakręcona czy tylko włożona?
normalnie ją odkręcac w lewo?

(nie mogę pisac "c" bo cos mi sie porobiło)
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 24 Luty 2009, 14:51   
   Moje auto: Porshe 911


wojtas_7 napisał/a:
a ta nakrętka jest zakręcona czy tylko włożona?
normalnie ją odkręcac w lewo?

(nie mogę pisac "c" bo cos mi sie porobiło)



wejdź na ustawienia Ati Catalyst! ( na bank masz kartę graficzną Radeona)
i ustaw klawisze trwałe! zamiast C wpisz np: P lub I

!!!
 
     
 Maciek84
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Maj 2009, 16:54   

Generalnie u mnie był na bębnie taki dekielek, który doszedł po podważeniu śrubokrętem. Później była chyba do wyjęcia zawleczka z drucika jakiegoś - do wyjęcia kombinerkami :) Później trzeba się troszkę pomęczyć z odkręceniem i wyjęciem łożyska. Najwięcej wrażeń dostarcza nam zdjęcie samego bębna, który zazwyczaj ma już wyżłobiony rancik i ciężko schodzi - ale nie ma rzeczy niemożliwych (są tylko mało opłacalne :P ). Składając wszystko pamiętaj żeby dobrze dokręcić łożysko (dobrze, nie znaczy na chama).
 
     
 Łukanyo
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 10 Czerwiec 2009, 19:57   

Odkręć tą śrube, jak nei bedzie chciał zejśc bęben to załóż koło, przykeć na dwie śruby i porbuj zdjąc tak jakbyś chciał razem z kołem zdjąc (robi Ci sie wieksze ramie dźwigni i pojdzie lżej)

4. Na forum należy bezwzględnie używać polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, ż itp). Poprawia to czytelność i umożliwia szybsze rozwiązanie problemu.
W przypadku złamania punktu:
- pierwszy raz - moderator podkreśla błędy na czerwono oraz upomina na pw
- po raz drugi - podkreślenie błędów na czerwono oraz ostrzeżenie stopnia drugiego
- po raz trzeci - podkreślenie błędów na czerwono oraz blokada pisana na okres 7 dni ( ostrzeżenie stopnia trzeciego)
- po okresie 7 dni od otrzymania blokady pisania kolejne złamanie tego punktu użytkownik zostaje usunięty z listy userów
W każdym z przypadków po otrzymaniu ostrzeżenia / upomnienia użytkownik ma obowiązek poprawić swoje błędy


Edit by Finos. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez 10 Czerwiec 2009, 20:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ zawieszenia » Szczęki w corsa b
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.