Przesunięty przez: Kaszubski
15 Lipiec 2016, 15:00
Wymiana głośnika przednie drzwi corsa D
Autor Wiadomość
 hajtek
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 6 Maj 2009, 12:18   Wymiana głośnika przednie drzwi corsa D

Witam. Niestety seryjny głośnik zaczął "pierdzieć", strzelać itp. panowie w oplu powiedzieli 200zl za nowy z wymiana heh.
Chciałbym go sam wymienić jednak jest jeden problem - jak sie do niego dostać?? Oglądałem cały boczek i nie ma śrub nie ma nic a boje się coś urwać. Wie ktoś może jak dostać się do tego głośnika żeby go wymienić ? :)
 
     
 mauro



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 23 Lipiec 2009, 14:12   
   Moje auto: Bagażnik Flex Fix


Z tego co się przyglądałem, to cała tapicerka jest na jakiś ch... zatrzaskach, z resztą w tej nowej Corsie to aby coś wymenić samemu to trzeba się nieźle zabawić, np. wymiana żarówek.... Ja osobiście bałbym się za to brać, chociaż żarówkę po godzinie zabawy wymieniłem i 80 zł w kieszeni (cena w ASO), jak Ci się uda to daj znać jak poszło.
 
 
     
 xxyy777e



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: m
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 350
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13 Grudzień 2009, 17:41   
   Moje auto: Nissan Juke 1.5 dCi & Fiesta MK7


W mojej poprzedniej Corsie C trzeba było odkręcić 3 śruby. Później trzeba było podważyć osłonę i mocno szarpnąć tak aby wyczepiły się spinki z blachy drzwi. Myślę że w Corsie D jest podobnie.
Może się zdarzyć tak, że uszkodzisz spinkę dobrze wtedy podjechać do ASO i kupić za ok. 70 gr/szt. taką spinkę
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Techniczny » Car Audio » Corsa D » Wymiana głośnika przednie drzwi corsa D
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.