Przesunięty przez: Kaszubski
11 Lipiec 2016, 13:23
klocki hamulcowe corsa C
Autor Wiadomość
 leszel
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 20:50   klocki hamulcowe corsa C

Witam, właśnie znalazłem w necie klocki hamulcowe w bardzo korzystnej cenie. Czy ktoś miał okazję je przetestować?

http://allegro.pl/item586...mbo_tuning.html

Ponoć omaline jest to przyzwoita firma, ma nawet swoją stronkę po polsku, tyle że utworzoną przez firmę która je sprzedaje.
Ostatnio zmieniony przez spidan 20 Maj 2010, 08:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 DizzyX
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 23:20   

Hmm, różnica cenowa w stosunku do wiodących marek jest naprawdę ogromna ... ja bym szczerze powiedziawszy bał się jeździć z takimi klockami - już raz miałem taką przygodę, klocki "noname" spaliły się po kilkukrotnym mocniejszym przyhamowaniu, ostatecznie z jednej strony została sama blacha co spowodowało uszkodzenie hamulców (cylinderek wyskoczył od str. pasażera), uszkodzenie tarczy hamulcowej i ogólne ugrzęźnięcie na trasie ...
Polecam klocki firm Ferodo i TRW (TRW ma kolega i bardzo sobie chwali, FERODO mam ja i jestem naprawdę bardzo zadowolony...).
 
     
 Piter503


Informacje
dolnoslaskie

Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 13 Kwiecień 2009, 08:29   

Ja właśnie mam TRW tarcze+klocki+płyn DOT4 i jestem zadowolony, generalnie jeśli chodzi o hamulce to nie idzmy po najniższej lini, jak napisał
DizzyX napisał/a:
różnica cenowa w stosunku do wiodących marek jest naprawdę ogromna ... ja bym szczerze powiedziawszy bał się jeździć z takimi klockami


moje zdanie jest takie same, wg. mnie hamulce te jeden z elementów, na którym nie warto skąpić tutaj w grę wchodzi nasze zdrowie.
 
 
     
 Lucas
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Kwiecień 2009, 11:50   

Uważam dokładnie tak jak poprzednicy: "Na hamulcach nie wolno Nam oszczędzać!"

Osobiście bałbym się je wstawić do mojej Corsy. Nie wiadomo jaki to szmelc jest.
Do auta miejskiego (normalnego) standartowe klocki! Dbajmy o nasze bezpieczeństwo.

Do sportowych aut, sportowe.
 
     
 Fahoo
Master of diagrams



Informacje
Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 246
Skąd: Białystok
Wysłany: 14 Kwiecień 2009, 20:12   

Ja do corsy c wrzuciłem ferodo premier i mi popiskuja więc jestem troche zniesmaczony.Następne wrzuce lucasy-niższa cena od ferodo i podobno nie piszczą.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Układ hamulcowy » klocki hamulcowe corsa C
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.