Przesunięty przez: Kaszubski
1 Marzec 2016, 11:07
kierunkowskazy boczne corsa B
Autor Wiadomość
 mellon_79
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 10:03   kierunkowskazy boczne corsa B

Witam, posiadam corsę B 1,5 TD 1996 r. ostatnio zamontowałem hak i trochę się zdziwiłem jak przy przeglądzie usłyszałem, że muszę założyć boczne kierunkowskazy jeżeli zamierzam cokolwiek ciągnąć. Przyznam się szczerze, że nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Nie chcę wiercić karoserii więc pomyślałem, żeby założyć na przednim zderzaku. Zastanawiam się tylko czy nie będę musiał wymienić "przerywaczy" do kierunkowskazów. Może mógł by ktoś poradzić jak się do tego zabrać?
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 10:37   

Kolego jeśli nie chcesz wiercić to nasuwa mi się jeden pomysł. Kup np. takie diodowe naklejane, wtedy możesz przykleić w miejscu gdzie są oryginalnie ale bliżej plastikowej nakładki nadkola i schować pod nią kabel. Bez wiercenia raczej lepszego efektu nie osiągniesz. A że to są diody to raczej nic nie będziesz musiał zmieniać tylko się podpiąć pod kierunki.

Znalazłem na allegro żeby pokazać o co mi chodzi

http://allegro.pl/item603...a_blotniki.html

Pozdro
 
     
 mellon_79
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 11:07   

Dzięki kolego, to chyba jedyne wyjście. Lepsze to niż zatrzymany dowód rejestracyjny :)
 
     
 robsien
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 21:46   

Witam. Mam pytanie. Gdzie podpiąć takie kierunki? Mam też taki problem. Sytuacja wygląda u mnie następująco. Chciałem wymienić ostatnio żaróweczki w bocznych kierunkach, bo mi nie działały. Wyjmuję, a tam nie ma żadnych kabli :/ Można to samemu zrobić, czy lepiej udać się do elektryka? Pozdrawiam
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Kwiecień 2009, 09:46   

robsien - podepnij się pod kierunkowskazy w przednich reflektorach.
 
     
 robsien
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Kwiecień 2009, 11:43   

Fakt, czemu ja na to wcześniej nie wpadłem :mur: Jutro się za to zabiorę. Dziękuję i Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Oświetlenie » kierunkowskazy boczne corsa B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.