Przesunięty przez: Kaszubski
19 Marzec 2016, 20:18
Żarówki do corsy B
Autor Wiadomość
 baubo
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Wrzesień 2008, 18:43   Żarówki do corsy B

czesc.. akurat przepalila mi sie zarowka ze swiatel mijania z przodu imusze niestety kupic nowa.. polecacie jakies szczegolne ? bo te co mam sa dobre ale jakos licho swieca.. :-/
Ostatnio zmieniony przez PiotrK65 26 Luty 2009, 00:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 12 Wrzesień 2008, 18:49   
   Moje auto: Porshe 911




* "Trwające dłużej" niebieskie światło

Kierowcy preferują jazdę przy świetle dziennym. Światło dzienne zapewnia najlepszą widoczność. Dlatego właśnie Philips opracował żarówki halogenowe BlueVision pokryte niebieskim filtrem. Filtr ten pozwala na wytworzenie światła zbliżonego do światła dziennego (podobnego do ksenonowego).



* Światło zbliżone do dziennego o temperaturze barwowej 4000° Kelvina

"Jaskrawo białe światło" wytwarzane przez żarówki BlueVision poprawia widoczność znaków i oznaczeń drogowych. Prowadzenie samochodu nocą staje się mniej męczące a kierowca ma możliwość szybszej reakcji w nieprzewidzianych sytuacjach.

cena: od 35 do 60zl
 
     
 cwirus88
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Wrzesień 2008, 20:19   

popieram, bluevision są świetne. na artebach dają ładny strumień blado-niebieskiego światła, a z daleka widać je naprawde ładnie ;)

no i nie jest to badziew z którego farba schodzi po 2 dniach!
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 16 Wrzesień 2008, 17:19   

Słyszałem o tych zarówkach,ale myslałem,ze to kolejne kolorowe dziadostwo :-| ale jak sprawdzone to zmieniam zdanie.Jak juz wyrwe artebki to bede miał je na uwadze :evil:
 
     
 baubo
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 16 Wrzesień 2008, 21:38   

co to sa te arteby ? ogladalem na allegro i lampy sie od zwyklych niczym (na pierwszy rzut oka nie roznia)
 
     
 cwirus88
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 17 Wrzesień 2008, 10:02   

baubo, arteb to firma produkująca lampy do corsy. To są lampy tzw. Clear'y czyli z gładkim szkłem i w środku mają chromowane odbłyśniki i czarny środek ;)

czym się mają różnić? jedyne co się różnią to wygląd no i jakość świecenia - świecą zylion razy lepiej :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Wyposażenie wnętrza
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.