To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Opel Corsa - Fan Klub
Opel Corsa - forum, dyskusje, porady, poradniki, modele Opla Corsy, wszystko co związane z Oplem Corsą

Wyposażenie wnętrza - Żarówki do corsy B

Anonymous - 12 Wrzesień 2008, 19:43
Temat postu: Żarówki do corsy B
czesc.. akurat przepalila mi sie zarowka ze swiatel mijania z przodu imusze niestety kupic nowa.. polecacie jakies szczegolne ? bo te co mam sa dobre ale jakos licho swieca.. :-/
west - 12 Wrzesień 2008, 19:49



* "Trwające dłużej" niebieskie światło

Kierowcy preferują jazdę przy świetle dziennym. Światło dzienne zapewnia najlepszą widoczność. Dlatego właśnie Philips opracował żarówki halogenowe BlueVision pokryte niebieskim filtrem. Filtr ten pozwala na wytworzenie światła zbliżonego do światła dziennego (podobnego do ksenonowego).



* Światło zbliżone do dziennego o temperaturze barwowej 4000° Kelvina

"Jaskrawo białe światło" wytwarzane przez żarówki BlueVision poprawia widoczność znaków i oznaczeń drogowych. Prowadzenie samochodu nocą staje się mniej męczące a kierowca ma możliwość szybszej reakcji w nieprzewidzianych sytuacjach.

cena: od 35 do 60zl

Anonymous - 15 Wrzesień 2008, 21:19

popieram, bluevision są świetne. na artebach dają ładny strumień blado-niebieskiego światła, a z daleka widać je naprawde ładnie ;)

no i nie jest to badziew z którego farba schodzi po 2 dniach!

Anonymous - 16 Wrzesień 2008, 18:19

Słyszałem o tych zarówkach,ale myslałem,ze to kolejne kolorowe dziadostwo :-| ale jak sprawdzone to zmieniam zdanie.Jak juz wyrwe artebki to bede miał je na uwadze :evil:
Anonymous - 16 Wrzesień 2008, 22:38

co to sa te arteby ? ogladalem na allegro i lampy sie od zwyklych niczym (na pierwszy rzut oka nie roznia)
Anonymous - 17 Wrzesień 2008, 11:02

baubo, arteb to firma produkująca lampy do corsy. To są lampy tzw. Clear'y czyli z gładkim szkłem i w środku mają chromowane odbłyśniki i czarny środek ;)

czym się mają różnić? jedyne co się różnią to wygląd no i jakość świecenia - świecą zylion razy lepiej :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group