To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Opel Corsa - Fan Klub
Opel Corsa - forum, dyskusje, porady, poradniki, modele Opla Corsy, wszystko co związane z Oplem Corsą

Wyposażenie wnętrza - Nawiew w Corsie B

Anonymous - 5 Wrzesień 2008, 13:11
Temat postu: Nawiew w Corsie B
Mam problem. Wymieniałem żarówkę na panelu, która podświetla środkową gałkę po załączeniu podgrzewania tylnej szyby, no i po tym niezbyt skomplikowanym zabiegu zdziczałem ponieważ nagle nawiew przestał działać! Czy mogłem zrobić coś co spowodowało taki stan rzeczy?
Pozdrawiam!

lukbud - 5 Wrzesień 2008, 13:23

:-o :-o Może coś się zwyczajnie odłączyło, albo nie ma styku :-/
Mi się zdarzyło 2 razy, że po odpaleniu auta nie działała cała konsola nawiewu... Po ponownym odpaleniu problem sam się naprawił...

spidan - 5 Wrzesień 2008, 13:36

sprawdz połączenia, bo przy montażu mogło sie cos wypiąć. No i bezpieczniki!!!!!
Anonymous - 5 Wrzesień 2008, 13:48

Sprawdzałem wszystko parokrotnie, montaż tego przełącznika też nie jest wielką filozofią, a jednak nie działa! Może gniazdo, w które wchodzi ten przełącznik ?
Pozdrawiam! :-| :shock:

[ Dodano: 5 Wrzesień 2008, 20:03 ]
Rozważam jeszcze opcję, że stało się coś z silnikiem dmuchawy!
Jednak tam nic nie robiłem, wymieniałem tylko tą przepaloną żarówkę!
Może jest ktoś, kto miał coś takiego i jest w stanie mi pomóc?
Pozdrawiam!

dudu - 6 Wrzesień 2008, 18:15

Jedyna racjonalna myśl mi się nasuwa na myśl: masz odłączony taki przewód:
Anonymous - 7 Wrzesień 2008, 16:27

Być może to po prostu zbieg okoliczności. Żarówka wchodzi w oprawkę którą też można wyciągnąć. Jeżeli nie rozkręcałeś całego panelu to raczej nic nie mogłeś zrobić. Jeżeli już to poszedłby bezpiecznik ale skoro mówisz że są całe to mi to wygląda po prostu na zbieg okoliczności. Chyba że grzebałeś gdzieś za konsolą. Jeżeli dmuchawa nie działa musisz sprawdzić czy jest napięcie na kablu. jeśli jest to padła dmuchawa, jeśli niema to przyczyna leży gdzieś indziej np. w przełączniku. Pozdro :-P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group